Project Description

Płytki z cegły, licówki STARY MUR to ceramiczne płytki ścienne pochodzące z naszej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej. Płytki nawiązują wyglądem do średniowiecznej cegły ręcznie formowanej – cegły gotyckiej.

Licówki STARY MUR szczególnie polecane są do zastosowań we współczesnym budownictwie – ich głęboka faktura uwydatnia efekt tradycyjnego “starego muru”. Gra kolorów płytek jest podobna jak w przypadku oferowanych przez nas płytek podłogowych Cotto. Format płytki to ok. 260x70x15 mm (wymiary mogą się trochę różnić z powodu ręcznego wykonania).

Ciężar licówek umożliwia budowę ścianek działowych także w budynkach piętrowych i to zarówno nowych jak i w starym budownictwie. Płytki można montować na płyty GK, OSB lub po prostu na oryginalne ściany pomieszczenia. Bezproblemowy jest także montaż na elewacjach zewnętrznych. Dostępne są taże narożniki.

Licówek STARY MUR nie należy porównywać z płytkami wytwarzanymi z cegieł porozbiórkowych. W porównaniu z płytkami ciętymi z cegły nasze licówki posiadają znacznie lepszą jakość, która wyraża się takimi parametrami jak pełna mrozoodporność twardość, mała nasiąkliwość oraz brak zanieczyszczeń, które mogą wystąpić w starych cegłach (np. pleśń lub glony).

Poniżej galeria naszych realizacji: Płytki z cegły, licówki

Płytki z cegły, licówki
Nr: Sm_1 26x7x1,5 cm
Nr: Sm_2 26x13x1,5 cm
Inne formaty dostępne na zamówienie.

Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie materiałów potrzebnych do prawidłowego montażu i późniejszej pielęgnacji terakoty, podłóg ze cegły itp. Od lat współpracujemy z włoską firmą FILA (www.filasolutions.com), zostaliśmy oficjalnie przeszkoleni w stosowaniu ww. produktów. Po zapoznaniu się ze szczegółami zamówienia, takimi jak: ilość m2 i miejsce zastosowania wysyłamy Państwu ofertę dodatkowych środków do montażu i pielęgnacji podłóg i ścian z terakoty i cegły. Mogą z niej Państwo skorzystać w całości lub części. Oferta sporządzana jest każdorazowo indywidualnie.

Produkt do wyceny (Nr):

Powierzchnia (m2):

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres E-Mail (wymagane):

Numer telefonu:

Kod pocztowy (wymagane):

Uwagi do wyceny:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Galeria